DARUJ VLASY NADAČNÍ FOND

02.02.2023

Od roku 2022 jsme se stali partnerským salonem pro nadační fond DARUJ VLASY. V tomto směru vnímáme čím dál víc potřebu pomáhat druhým a víme, že je kolem nás spoustu lidí, kteří mají stejnou potřebu. Pomoc je určena pro lidi, kteří vlivem nemoci přišli o své vlasy, podstupují chemoterapii, onkologičtí pacienti, lidé po vážných úrazech. Dále je to i pro skupinu s alopecií, která je psychického nebo  genetického rázu a postihuje jak dospělé, tak i děti.

Jak to u nás celé funguje?

Minimální délka musí být nad 40cm

  1. Objednat se můžete telefonicky nebo můžete využít náš on-line rezervační systém, který najdete na hlavní stránce webu studia. Pro objednání on-line, vyberte prosím službu - nadační fond DARUJ VLASY - CHCI DAROVAT VLASY.
  2. Vlasy doporučujeme mít umyté šamponem a zregenerované kondicionerem.
  3. Střih máte u nás zdarma. ZDARMA znamené pouze střih ( úprava nebo-li zapravení) po ustřížení pramenů pro nadaci. Pokud budete potřebovat vlasy umýt, vyfoukat, barvit, použít styling a jiné další námi nabízené služby - je nutné tyto služby již uhradit. v případě barvení a jiných náročnějších úkonech, je potřeba se domluvit předem. Tyto úkony už jsou náročnější na čas.
  4. U nás ve studiu s vámi sepíšeme dárcovskou smlouvu, jednu posíláme i s vlasy do nadace a druhou si ponecháte spolu s darovacím certifikátem.
  5. Vlasy odesíláme do nadace, kde proběhne vážení, měření a upravování. Po té je nabídne k odkupu hlavnímu partnerovi NF DARUJ VLASY - společnosti ProfiBeauty s.r.o.
  6. Nadace má max. 120 dní na zpracování. Po té bude finanční částka odeslána na transparentní účet. Na stránkách DARUJ VLASY  můžete nahlédnout na  již zmiňovaný transparentní účet. Zde uvidíte částku za kolik se vykoupily vaše vlasy.


Děkujeme že pomáháte 🤍

Více informací o nadaci najtete na stránkách www.darujvlasy.cz